POZOR, nestaňte sa obeťou podvodu! SMS kód na číslo 300 neposielajte!

Kontaktoval vás niekto cez Facebook/Chat a žiadal o zaslanie SMS s kódom na číslo 300?

POZOR, ide mu len o to, aby ste poslali platobnú SMS a navýšili jeho hráčske konto na stránke etipos.sk, ktoré si tam vytvoril.

Odporúčame vám, aby ste s ním prestali komunikovať a žiadne SMS správy už NEPOSIELALI. Bez vášho potvrdenia kódom z SMS správy je platba zamietnutá do troch minút.

Platobné kódy zasielané na číslo 300 v žiadnom prípade neslúžia na vyplácanie výhier alebo stornovanie platieb!

Platobný systém vyžaduje zaslanie SMS kódu na číslo 300. Pokiaľ teda nepošlete ďalšiu SMS s kódom, k platbe určite nedôjde.

Ďalšie otázky

  • Môžem byť spoplatnený neskôr? Pokiaľ v budúcnosti nepošlete dalšie kódy v SMS správach na číslo 300, spoplatnený byť nemôžete. Bez vášho potvrdenia SMS správou je platba zamietnutá do troch minút.
  • Ako vyzerá spoplatnená SMS? Spoplatnené SMS správy majú tvar: "Vase hracske konto TIPOS bude navysene v priebehu niekolkych sekund. Tento mesiac ho mozte navysit este XXX krat." …
  • Ako mám postupovať, ak som sa stal obeťou podvodu? Dajte nám prosím vedieť prečo a ako k tomu došlo e-mailom na adresu info@tipos.sk, aby sme mohli zvýšiť ochranu pred podobnými podvodmi aj v budúcnosti. Taktiež vám odporúčame podať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa.