Zapoj sa do SMS súťaže s TIPOSom a vyhraj až 10 000 eur

Ak ste fanúšikom číselných lotérií, TIPOS vám dáva do pozornosti možnosť, ako si zahrať obľúbenú hru prostredníctvom služby SMS. Dnes už takmer každý dospelý na Slovensku má mobil, z ktorého môže posielať SMS správy. A národná lotériová spoločnosť TIPOS má vo svojej ponuke pre hráčov možnosť uzatvárania stávok práve aj prostredníctvom SMS.

Ak ste to doteraz nevyskúšali, máte teraz možnosť začať a môžete byť za to ešte aj odmenený. Ak so svojim mobilným telefónnym číslom po prvýkrát vstúpite do systému uzatvárania stávok cez SMS, môžete vyhrať nielen niektorý zo skvelých jackpotov, ale aj 10 000 eur navyše.

Stačí, ak v termíne od pondelka 22. 11. 2021 do nedele 5. 12. 2021 odošlete raz prázdnu SMS na číslo 3333. Následne, po výzve systému, potvrdíte súhlas s registráciou a podmienkami súťaže odoslaním SMS správy s textom ANO na číslo 3333. Obidve SMS sú bezplatné. Do žrebovania sú hráči zaradení automaticky po úspešnom dokončení registrácie. O zaradení do žrebovania o 10 000 eur sú hráči informovaní aj prostredníctvom SMS.

Šťastného výhercu 10 000 eur spoločnosť TIPOS vyžrebuje v pondelok 6. 12. 2021. Výherca bude kontaktovaný telefonicky.

Samozrejme, že nemusíte čakať na výsledky SMS súťaže až do Mikuláša. Dovtedy si môžete kedykoľvek zahrať niektorú z číselných lotérií z ponuky TIPOSu. Napríklad hrať o miliónový Eurojackpot aj s Eurojackpot Jokerom s výberom náhodných čísiel môžete zaslaním SMS v tvare EJ Q J na číslo 3333 (tip za 3 eurá), prípadne môžete skúsiť náhodný tip na samotný Eurojackpot. Vtedy odošlete SMS v tvare EJ Q (tip za 2 eurá). Ďalšie možnosti uzatvárania SMS stávok nájdete tu.

TIPOS ako jediný na Slovensku ponúka hráčom možnosť kúpiť si cez SMS aj žreb. Pri tomto type lotérie stačí odoslať SMS v tvare STASTIE na číslo 3333 (cena žrebu je 1 euro).

Nepremeškajte šancu vyhrať 10 000 eur a zároveň hrajte o lákavé jackpoty v číselných lotériách od TIPOSu. Stačí odoslať SMS na číslo 3333 a tohtoročný Mikuláš u vás doma môže byť nezabudnuteľný.

Ďalšie informácie o SMS súťaži o 10 000 eur nájdete na stránke spoločnosti TIPOS.