V doplnkovej hre JOKER padol v nedeľu skvelý jackpot - vyše 305-tisíc eur

V nedeľnom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER padol ďalší jackpot a jeden šťastný hráč vyhral skvelých 305 160,60 eura. Takýto lákavý jackpot sa v doplnkovej hre JOKER kumuloval len dva mesiace.

Výherca jokerového jackpotu uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Účasť v doplnkovej hre JOKER si zvolil na tikete pre hru LOTO. V samotnej hre LOTO vyplnil svojimi číslami päť hracích polí – stĺpcov. Hráč sa zároveň rozhodol, že si s takouto stávkou zahrá dvakrát, a tak obsluhe terminálu zaplatil 11 eur. Náhodne vygenerované šesťčíslie 1-0-0-8-9-5, ktoré mal šťastlivec na svojom potvrdení o uzatvorení stávky, bolo zhodné so šesťčíslím vyžrebovaným v nedeľu 19. mája 2024 pre doplnkovú hru JOKER. Jackpotovú výhru 305 160,60 eura z doplnkovej hry získal šťastný hráč v prvom predplatenom žrebovaní.

Národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala doteraz v tomto roku päť jackpotov, ktoré padli v doplnkovej hre JOKER. Jackpot 305 160,60 eura, ktorý padol uplynulú nedeľu, je momentálne najvyšší v tomto roku. Na druhom mieste sa z hľadiska výšky výhry nachádza jokerový jackpot 304 914,55 eura, ktorý padol 31. januára a na tretej priečke je výhra 118 022,50 eura. Takýto jackpot padol v doplnkovej hre JOKER 3. marca 2024.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.