Tipos talent týždňa

Tipos, národná lotériová spoločnosť, a. s. podporuje slovenských športovcov!

Chceme, aby ste boli na naše slovenské športové talenty pyšní, a preto vám prinášame televíznu reláciu TIPOS TALENT TÝŽDŇA. Ide o jedinečný televízny formát, ktorého hlavným cieľom je predstaviť vám budúce športové nádeje. Tie, ktoré majú schopnosť a potenciál premeniť svoj talent na úspešnú a hviezdnu športovú kariéru.

Vďaka tejto unikátnej športovej relácii vám predstavíme jedinečné mladé športové talenty, poinformujeme vás o úspechoch našich športových nádejí a zároveň vám dáme šancu skvele sa zabaviť a zasúťažiť si.

Ako to celé funguje?

Ambasádori projektu Danka Barteková a Ľubomír Višňovský vám raz týždenne prostredníctvom TV JOJ predstavia vybraných mladých slovenských športovcov a ich najväčšie športové úspechy. Športové talenty vyberal Slovenský olympijský a športový výbor, ktorého exkluzívnym partnerom je práve TIPOS ako najväčší donor športu na Slovensku.

Okrem toho, že sa dozviete všetko zaujímavé o našich skvelých športovcoch, ich najväčších výzvach, úspechoch či potrebnej motivácii, môžete si v rámci relácie aj zasúťažiť. Každý predstavený športovec bude totiž musieť splniť špeciálnu výzvu ambasádora a vy môžete tipovať na našej facebookovej stránke ako to celé dopadne. Navyše niektorí z vás vyhrajú aj skvelé športové ceny!

Tak neváhajte a sledujte TIPOS TALENT TÝŽDŇA, ktorý vám vďaka TV JOJ budeme prinášať vždy raz týždenne.S našou úspešnou relácou pokračujeme už túto nedeľu 7.marca 2021.