Príďte sa zabaviť na Olympijský festival - Misia Peking 2022

Vo štvrtok sa začal v Areáli zimných športov na Štrbskom Plese atraktívny Olympijský festival - Misia Peking 2022. Podporuje ho aj TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., ktorá je exkluzívnym partnerom slovenských športovcov na zimných olympijských hrách v Pekingu a slovenských olympionikov podporuje v ich činnosti už viac ako 10 rokov. Festival je otvorený pre návštevníkov od 10. do 13. februára.

Z festivalového pódia poprial návštevníkom a fanúšikom zimných športov príjemnú zábavu aj podpredseda predstavenstva národnej lotériovej spoločnosti TIPOS Oliver Felszeghy. „Aj my v TIPOSe s napätím sledujeme výkony našich športovcov v ďalekom Pekingu. Aj keď, predsa len, je to trošku ďaleko. Som preto veľmi rád, že Slovenský olympijský a športový výbor sa aj v prípade zimných olympijských hier rozhodol priniesť olympijskú atmosféru aj na Slovensko – priamo do Tatier. Za nás ako exkluzívneho partnera Slovenského olympijského a športového výboru môžem povedať, že na festivale sa naozaj máte na čo tešiť. Program sám o sebe je veľmi bohatý,“ povedal Felszeghy prítomným na otváracom ceremoniáli.

Návštevníci si na festivale organizovanom Slovenským olympijským a športovým výborom môžu do nedele 13. februára vyskúšať rôzne športové disciplíny, hry, pozrieť si hudobné vystúpenia známych slovenských hudobníkov, prísť si po podpisy slovenských športovcov na autogramiádu a zažiť neopakovateľnú festivalovú atmosféru. Sme jeden tím. TIPOS je najväčší podporovateľ slovenských športovcov v Pekingu.

Viac sa o programe na olympijskom festivale dozviete tu.