Po pár dňoch uspel v Eurojackpote ďalší Slovák. Vyhral vyše 309-tisíc eur

Ubehlo len pár dní od piatkového žrebovania Eurojackpotu, v ktorom vyhral jeden slovenský hráč 905 688,50 eura, a už v medzinárodnej lotérii bodoval ďalší našinec. V utorok sa mu podarilo získať v treťom výhernom poradí príjemných 309 030 eur. Je to doteraz najvyššia výhra v treťom poradí lotérie Eurojackpot, akú získal v tomto roku slovenský hráč. Zároveň je to najvyššia výhra v treťom poradí, akú získal slovenský hráč od spustenia lotérie Eurojackpot na Slovensku v októbri 2015.

Úspešný slovenský hráč v utorok uzatvoril stávku prostredníctvom svojho hráčskeho účtu na internetovom portáli eTIPOS.sk. Na elektronickom tikete vyplnil svojimi číslami tri hracie polia pre lotériu Eurojackpot. Jeho vklad do hry bol teda 6 eur.

Šťastlivec zo Slovenska vyhral v utorkovom žrebovaní v treťom poradí 309 030 eur. Rovnaké šťastie mal v ten deň v Eurojackpote aj jeden hráč z Nemecka. Obaja uhádli všetkých päť čísel vyžrebovaných z hlavného eurojackpotového osudia – 1, 2, 11, 14 a 36. Väčších úspech v Eurojackpote zaznamenal v utorok len jeden hráč, ktorý uzatvoril svoju stávku v Nórsku. Vďaka tomu, že uhádol nielen päť čísel z hlavného osudia, ale aj jedno číslo z powerballového osudia, získal výhru v druhom poradí vo výške 1 095 941,70 eura. Hlavnú výhru v Eurojackpote nezískal nik, a tak sa v piatok 26. mája bude hrať už o 48 miliónov eur.

Tento rok sa podarilo získať výhru v druhom poradí dvom slovenským hráčom v lotérii Eurojackpot a šiesti získali výhru v treťom poradí. K dnešnému dňu (k 24. máju 2023) eviduje spoločnosť TIPOS od 9. októbra 2015 už 103 výhier, ktoré Slováci získali v prvom, druhom alebo treťom poradí lotérie Eurojackpot. Dohromady získali v prvých troch výherných poradiach vyše 96,6 mil. eur.

Výherné čísla pre lotériu Eurojackpot sa žrebujú v utorok a v piatok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie je 2 eurá.

Podaj si Eurojackpot jednoducho online