Po nedeľnom žrebovaní „malého lota“ si jackpot rozdelia traja hráči

V nedeľnom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 bol pokorený ďalší jackpot, ktorý si opäť rozdelia traja hráči. Každý z trojice výhercov si bude môcť na svoj účet pripísať 34 077,60 eura.

Prvý hráč vyskúšal šťastie v „malom lote“ prostredníctvom stávky uzatvorenej cez SMS. Na číslo 3333, ktoré je určené pre esemeskových hráčov lotérií spoločnosti TIPOS, odoslal šťastlivec text „LOTO535 Q J“. Týmto spôsobom uzatvoril náhodnú jednotipovú stávku v „malom lote“, ku ktorej si zvolil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Za stávku zaplatil 1 euro. Systém spoločnosti TIPOS spätne potvrdil SMS správou hráčovu stávku a pre hru LOTO 5 z 35 mu vygeneroval čísla 1, 3, 5, 15 a 25. Práve tie boli v nedeľu 5. marca 2023 vyžrebované ako výherné pre „malé loto“, a hráč si tak bude môcť pripísať na svoj účet príjemných 34 077,60 eura.

Druhý z trojice výhercov mal šťastie vďaka stávke, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Nitrianskom kraji. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil 6 hracích polí – stĺpcov, a tak bol jeho vklad do hry 3 eurá.

Na inom predajnom mieste v Nitrianskom kraji skúsil šťastie v „malom lote“ aj tretí hráč. Tento šťastlivec vyplnil na tikete 6 stĺpcov a rozhodol sa, že so svojimi číslami – tipmi si zahrá dvakrát. Touto stávkou vložil do hry LOTO 5 z 35 6 eur. Šťastie v podobe výhry v prvom poradí vo výške 34 077,60 eura mal tento hráč v prvom predplatenom žrebovaní.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.