Po dvoch týždňoch padol v doplnkovej hre JOKER ďalší jackpot

Po dvoch týždňoch padol ďalší jackpot v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Šťastného výhercu poteší 54 931,15 eura.

Úspešný hráč, ktorý uvedený jackpot získal, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil svojimi číslami dve hracie polia – stĺpce a označil aj možnosť zahrať si doplnkovú hru JOKER. Zároveň sa rozhodol, že so svojou stávkou skúsi šťastie v dvoch žrebovaniach. Obsluhe terminálu za takúto predplatenú stávku zaplatil 3 eurá.

Hráč mal na potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované jokerové šesťčíslie 2-8-2-3-1-5. Práve to bolo v nedeľu 24. septembra 2023 vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné a šťastlivec vyhral 54 931,15 eura. Takýto úspech mal so svojou stávkou v druhom predplatenom žrebovaní.

Tento rok získali výhru v prvom poradí, resp. jackpot z doplnkovej hry JOKER už 15 hráči – desiati si doplnkovú hru priplatili k hre LOTO a piati k hre LOTO 5 z 35. Až siedmi hráči doteraz v tomto roku vyhrali v doplnkovej hre JOKER jackpot vyšší ako 100-tisíc eur, pričom z týchto siedmich hráčov dvaja získali jackpot vyšší ako 200-tisíc eur. Doteraz najvyšší tohtoročný jokerový jackpot mal hodnotu 271 202,45 eura. Tento jackpot padol 8. januára a získal ho hráč so stávkou uzatvorenou cez internetový hráčsky portál eTIPOS.sk.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.