Nová lotéria EXTRA VÝPLATA spoznala výhercov hlavnej výhry expresne rýchlo

Bude EXTRA VÝPLATA novou najštedrejšou lotériou? Čas ukáže. Avšak už teraz môžeme povedať, že sa s odovzdaním hlavnej výhry poriadne poponáhľala. Ani nie mesiac od svojho spustenia potešila najvyššou výhrou 480 000 eur nie jedného, ale hneď dvoch hráčov.

Na včerajší aprílový pondelok budú určite najbližších 10 rokov spomínať dvaja hráči. Tí totiž vyhrali hlavnú výhru 480 000 eur, ktorá im bude vyplácaná v 4-tisícových splátkach každý mesiac jednu celú dekádu.

Historicky prví výhercovia EXTRA VÝPLATY uzavreli svoje stávky v Bratislavskom kraji. Kým jeden vyplnil tiket svojimi číslami za 1,50 eura, druhý požiadal obsluhu terminálu o náhodný výber a za svoju stávku zaplatil 4,50 eur.

O tom, že EXTRA VÝPLATA bola tento týždeň extrémne štedrá, svedčia aj výhry v 2. poradí. Jedného výhercu 24 000 eur už síce poznáme z 3. žrebovania tejto číselnej lotérie, ale po tomto pondelku k nemu pribudli ďalší dvaja šťastlivci. Obaja sa budú môcť tešiť jeden rok každý mesiac na 2 000 eur, ktoré im „cinknú“ na bankový účet od TIPOSu.

„V EXTRA VÝPLATE sa oproti ostatným číselným lotériám jackpot nekumuluje, teda nie je potrebné čakať, kým sa opäť dostane na atraktívnu hranicu. Hlavná výhra vo výške 480 000 eur je pripravená každý pondelok a čaká na svojho ďalšieho šťastného majiteľa. To robí z EXTRA VÝPLATY príťažlivú hru a veríme, že aj vďaka svojej „štedrosti“ bude aj naďalej naberať na popularite“, doplnila Jana Pohorelská, hovorkyňa národnej lotériovej spoločnosti TIPOS.

Číselná lotéria je určená pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum, pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia