EXTRA VÝPLATA bola v pondelok extrémne štedrá - dvaja hráči vyhrali po 480 000 a dvaja ďalší po 24 000 eur

Nová lotéria EXTRA VÝPLATA bola v pondelok extrémne štedrá. Národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala v prvom poradí dve fantastické výhry po 480 000 eur a v druhom poradí tiež dve výhry po 24 000 eur. Takýto hráčsky úspech sa dostavil po mesiaci od spustenia lotérie EXTRA VÝPLATA.

Historicky prví výhercovia 480-tisícových výhier sa budú môcť tešiť z pravidelných štvortisícových mesačných „výplat“ po dobu 10 rokov. Obaja šťastní hráči uzatvorili svoje stávky na predajných miestach spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji.

Prvý z úspešnej dvojice vyplnil svojimi číslami na tikete pre hru EXTRA VÝPLATA jedno hracie pole. Jeho vklad do hry bol 1,50 eura. Hráčove čísla pre prvé osudie - 4, 7, 13, 18, 21, 25 a číslo 2 pre druhé osudie sa zhodovali s tými, ktoré boli v pondelok 22. 4. 2024 vyžrebované ako výherné pre hru EXTRA VÝPLATA.

Druhý hráč, ktorý si prilepší jednu dekádu každý mesiac o 4 000 eur, sa spoliehal na náhodu. Obsluhu terminálu požiadal o trojtipovú stávku s náhodným výberom čísel. Týmto spôsobom vložil do hry 4,50 eura. Jeden z trojice jeho náhodných tipov sa zhodoval so všetkými vyžrebovanými číslami, a tak v hre EXTRA VÝPLATA získal 480 000 eur. Okrem tejto fantastickej výhry získal vďaka svojej trojtipovej stávke aj jednu výhru v 6. poradí v hodnote 8,50 eura.

Aj v druhom poradí lotérie EXTRA VÝPLATA boli úspešní dvaja hráči. Každý z nich sa bude môcť tešiť jeden rok každý mesiac na 2 000 eur, ktoré im „cinknú“ na bankový účet od TIPOSu.

Prvý z tejto dvojice hráčov uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Na tikete pre hru EXTRA VÝPLATA vyplnil svojimi číslami štyri hracie polia. Do hry vložil 6 eur. Jeden z jeho tipov sa zhodoval s vyžrebovanými číslami z prvého osudia, a tak sa môže tešiť z výhry v druhom poradí v celkovej výške 24 000 eur.

Ďalší hráč, ktorý získal výhru v druhom poradí, mal úspech vďaka stávke uzatvorenej na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Prešovskom kraji. Tam na tikete pre lotériu EXTRA VÝPLATA vyplnil svojimi číslami tri hracie polia. Za takúto stávku zaplatil 4,50 eura. Jeden z trojice jeho tipov sa tiež zhodoval s číslami vyžrebovanými z prvého osudia. Rok sa bude môcť tešiť každý mesiac z extra výplaty 2 000 eur.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške 480 000 eur. Tá sa vypláca výhercovi v pravidelných mesačných splátkach po 4 000 eur počas desiatich rokov. V 2. poradí možno vyhrať 24 000 eur, ktoré sú vyplácané výhercovi v pravidelných mesačných splátkach po 2 000 eur počas jedného roka. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum, pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)