Najviac nevyspytateľné tímy v Counter Strike. Najväčší nepriatelia stávkujúcich.

Poznáte tú situáciu zo športu, veľa tímov predvádza priemerné výkony a zrazu príde ich okamih a porážajú kvalitné tímy. Po skončení turnaja sa všetko vráti do starých koľají, prípadne ešte pár zápasov zakopnú so slabšími tímami. Toto sú najviac nevyspytateľné tímy zo sveta Counter-Strike.

FURIA

Brazílska organizácia je unikátnym úkazom na scéne Counter-Strike. Momentálne jej patrí 7. miesto a v časoch najlepšej formy môže poraziť prakticky kohokoľvek. Posledné známe "zakopnutie" prišlo na PGL Major v Antwerpách, kde brazílski hráči prehrali s ruskou organizáciou Spirit, ktorá pred turnajom nepatrila k elitnej desiatke a nachádzala sa na 40. mieste ESL rebríčka. Z prekvapivých výsledkov brazílskej organizácie môžeme tento rok spomenúť prehru aj s Wislou Krakow či organizáciou Pain.

Zdroj: Yzone.sk

ETERNAL FIRE

Turecká organizácia Eternal Fire je čiernou morou stávkujúcich na favoritov. Napriek 25. miestu v rebríčku hltv a podceňovanej pozícii nováčika dokázali Turci zvíťaziť nad organizáciami ako ENTROPIQ, fnatic či OG. Hviezdne mená ako XANTARES či woxic v kombinácii s neznámymi hráčmi z Turecka dokážu zaskočiť súperov a preto stávkujúci proti nim "hrajú" neradi.

Zdroj: respawn.pl

MOUZ

Nemecká organizácia posledný rok skáče rankingom ako na hojdačke, kým pred rokom obsadzovali 17. priečku rebríčka hltv, prišiel skok na 7. miesto a aj pád na 33. miesto. Tím je tvorený mladými hráčmi, z ktorých je najznámejší slovenský hráč frozen. Pokiaľ sa zostava udrží dlhšiu dobu pokope, môžu mladé pušky udržať stabilitu svojich výkonov a dostať sa a následne udržať sa v top 10.

Zdroj: dexerto.com

TEAM LIQUID

Najúspešnejšia americká Counter-Strike organizácia sa na začiatku sezóny ocitla až na 220. priečke rebríčka hltv. Najväčšou demonštráciou nevyrovnanosti ich výkonov bol mesiac Apríl, keď dokázali na PGL Major v Antwerpách rozdrviť pred zápasom favorizovanú brazílsku organizáciu Pain v pomere 16:1. O dva týždne s tým istým tímom na BLAST Premier prehrali v pomere 2:1 na mapy a ukázali, aký vrtkavý vie byť e-šport a Counter-Strike.

Zdroj: respawn.pl