Jackpot v hre LOTO prekročil 4 milióny eur!

Jackpot v obľúbenej hre Slovákov už prekročil 4 mil. eur! Nenechajte si ujsť šancu na skvelú výhru v prvom ťahu hry LOTO. V každom žrebovaní hráte nielen o lákavý jackpot, ale aj o množstvo ďalších výhier, a to hneď v dvoch ťahoch. Samozrejme, že v prvom ťahu je teraz lákadlom „tučný“ jackpot v hodnote viac ako 4 mil. eur, ale i druhý ťah Lota dokáže potešiť výhrou v prvom poradí. Tá má pevne stanovenú hodnotu pol milióna eur pre každé žrebovanie.

Každý týždeň poteší prvý i druhý ťah hry LOTO výhrami mnoho hráčov. A to každý týždeň dvakrát - v stredu a v nedeľu. LOTO si môžu zahrať dospelí hráči už s vkladom 1 euro za jedno hracie pole – stĺpec na jedno žrebovanie. Je len na vás, či vložíte do hry viac a zvýšite si tak šancu na jednu z množstva výhier, ktoré ponúka prvý alebo druhý ťah. Dokonca s jednou stávkou sa dá uspieť v oboch ťahoch hry LOTO! Je to len vec náhody a šťastia.

Aby toho nebolo málo, k hre LOTO si môžete zvoliť i doplnkovú hru JOKER, v ktorej je možné vyhrať tisíce eur. V januári sa jokerový jackpot prehupol už za hranicu 250-tisíc eur. Vklad do doplnkovej hry JOKER je 0,50 eura na jedno žrebovanie.

Stávku v hre LOTO môžete uzatvoriť na predajných miestach spoločnosti TIPOS, cez mobilné aplikácie alebo prostredníctvom hráčskeho účtu na internetovom portáli www.etipos.sk, prípadne odoslaním príslušnej SMS z mobilného telefónu na číslo 3333.

Číselná hra LOTO je určená pre osoby od 18. roku veku. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!