Hráč „malého lota“ vďaka SMS stávke vyhral takmer 16 000 eur v doplnkovej hre JOKER

Národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala v stredajšom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER ďalšiu výhru v prvom poradí. Tentoraz vo výške 15 879,15 eura. Šťastným výhercom sa stal hráč, ktorý si účasť v doplnkovej hre JOKER zvolil k jednotipovej stávke v hre LOTO 5 z 35. Stávku uzatvoril prostredníctvom mobilného telefónu – cez SMS.

Úspešný hráč sa rozhodol, že k svojim piatim číslam pre hru LOTO 5 z 35 dopíše v SMS stávke aj písmeno J, a tak si zvolil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Za takúto stávku zaplatil 1 euro. V SMS správe, ktorú následne dostal ako potvrdenie o uzatvorení stávky z čísla 3333, mal vygenerované pre doplnkovú hru JOKER šesťčíslie 0-8-9-0-9-3. Práve to bolo v stredajšom žrebovaní vyžrebované ako výherné a šťastlivec vyhral 15 879,15 eura. Ide o prvého hráča v tomto roku, ktorý získal v číselných lotériách od TIPOS-u výhru v prvom poradí, resp. jackpot vďaka SMS stávke.

Šťastie v doplnkovej hre JOKER skúša mnoho hráčov „malého lota“. Ich záujem o tento typ číselnej lotérie dokazuje aj skutočnosť, že v roku 2022 doteraz padol jackpot, resp. výhra v prvom poradí doplnkovej hry JOKER päťkrát a zakaždým vďaka stávke spojenej s hrou LOTO 5 z 35. Aktuálna výhra 15 879,15 eura zo stredajšieho jokerového žrebovania je momentálne najnižšia v tomto roku. Naopak, najvyššou výhrou je jackpot 250 920,70 eura, ktorý získal hráč „malého lota“ v doplnkovej hre JOKER 30. marca.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.