Hokejová extraliga pod značkou TIPOS

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. každoročne podporuje množstvo projektov zo športovej, sociálnej, ale aj kultúrnej oblasti. Je najväčším donorom športu na Slovensku. Aj v roku 2020 TIPOS pomohol mnohým športovým projektom, stal sa partnerom, športovým sponzorom, rovnako spoločnosť poskytla viacero finančných darov. Pokračovať v takýchto aktivitách bude spoločnosť TIPOS aj naďalej.

Pretože pomoc pre slovenský šport, profesionálnych športovcov, športové kluby, ale aj mladé športové talenty – to bola úloha spoločnosti TIPOS pri podpore športu v minulých rokoch a bude v nej pokračovať.

Keďže aktuálna koronakríza negatívne zasiahla všetky oblasti života, vrátane športu, práve v tomto „čase korony“ podporuje spoločnosť TIPOS športové projekty ešte viac a intenzívnejšie. Týka sa to aj hokeja a slovenskej najvyššej hokejovej ligy.

Všetci na Slovensku, rovnako ako predstavitelia v spoločnosti TIPOS, vnímajú, že hokej je našou druhou rodinou. Rodinou, v ktorej musíme spoločne zvládnuť každé oslabenie. Pretože chceme, aby radosť z hokejového majstrovstva opäť rozburácala fanúšikov na štadiónoch. Práve preto TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. podpísala v septembri 2020 s Asociáciou profesionálnych hokejových klubov (APHK) zmluvu o generálnom partnerstve. Odvtedy nesie naša hokejová extraligová súťaž oficiálny názov TIPOS EXTRALIGA.

Štátna lotéria TIPOS uzavrela s APHK zmluvu o generálnom partnerstve na obdobie 3 rokov, pričom po tomto období má TIPOS právo na predĺženie kontraktu o ďalšie 2 roky. TIPOS tak bude v danom formáte a pod týmto názvom partnerom slovenského hokeja nadchádzajúcich 5 rokov. Vďaka partnerstvu sa zmenil branding na dresoch, helmách hráčov a na hracích plochách štadiónov.

Spoločnosť TIPOS je hrdým generálnym partnerom TIPOS Extraligy a chce, aby sme opäť prežívali naše spoločné víťazstvá!

Všetkým hráčom a fanúšikom TIPOS Extraligy praje spoločnosť TIPOS veľa úspechov a skvelých športových výsledkov.