Hokejová extraliga pod značkou TIPOS

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. každoročne podporuje množstvo projektov zo športovej, sociálnej, ale aj kultúrnej oblasti. Je najväčším donorom športu na Slovensku. TIPOS každoročné pomáha mnohým športovým projektom, stal sa partnerom, športovým sponzorom, rovnako spoločnosť poskytla viacero finančných darov. Pokračovať v takýchto aktivitách bude spoločnosť TIPOS aj naďalej.

Pretože pomoc pre slovenský šport, profesionálnych športovcov, športové kluby, ale aj mladé športové talenty – to bola úloha spoločnosti TIPOS pri podpore športu v minulých rokoch a bude v nej pokračovať.

Keďže aktuálna koronakríza negatívne zasiahla všetky oblasti života, vrátane športu, práve v tomto „čase korony“ podporuje spoločnosť TIPOS športové projekty ešte viac a intenzívnejšie. Týka sa to aj hokeja a slovenskej najvyššej hokejovej ligy.

Všetci na Slovensku, rovnako ako predstavitelia v spoločnosti TIPOS, vnímajú, že hokej je našou druhou rodinou. Rodinou, v ktorej musíme spoločne zvládnuť každé oslabenie. Pretože chceme, aby radosť z hokejového majstrovstva opäť rozburácala fanúšikov na štadiónoch. Práve preto TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. podpísala v septembri 2020 s Asociáciou profesionálnych hokejových klubov (APHK) zmluvu o generálnom partnerstve. Odvtedy nesie naša hokejová extraligová súťaž oficiálny názov TIPOS EXTRALIGA.

Štátna lotéria TIPOS uzavrela s APHK zmluvu o generálnom partnerstve na obdobie 3 rokov, pričom po tomto období má TIPOS právo na predĺženie kontraktu o ďalšie 2 roky. TIPOS tak bude v danom formáte a pod týmto názvom partnerom slovenského hokeja nadchádzajúcich 5 rokov. Vďaka partnerstvu sa zmenil branding na dresoch, helmách hráčov a na hracích plochách štadiónov.

Spoločnosť TIPOS je hrdým generálnym partnerom TIPOS Extraligy a chce, aby sme opäť prežívali naše spoločné víťazstvá!

Všetkým hráčom a fanúšikom TIPOS Extraligy praje spoločnosť TIPOS veľa úspechov a skvelých športových výsledkov.