Fantastickú výhru v hre LOTO si už prevzala šťastná výherkyňa

Tomu sa povie dodatočná oslava MDŽ! Prvý miliónový jackpot v tomto roku, ktorý padol v nedeľu 10. marca v číselnej lotérii LOTO, už pozná svoju majiteľku.

Slovenka pravidelne tipuje už 7 rokov a prvou peňažnou výhrou v jej živote je hneď rozprávkový jackpot 4 804 824 eur. Nielen pravidelnosť, ale aj vytrvalosť a trpezlivosť boli odmenené a šťastná výherkyňa sa zaradí k 66 hráčom ktorí sa stali milionármi vďaka hre LOTO.

Výherkyňa uzavrela stávku v Košickom kraji na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS, kde, ako uvádza, tipuje najčastejšie. Výber výherných čísiel nechala na náhodu, presnejšie, zvolila si možnosť Rýchlej stávky, ktorú spoločnosť TIPOS ponúka od septembra minulého roka. Pre šťastnú výherkyňu teda nešlo o čísla so špeciálnym významom, no významnú zmenu v jej živote určite prinesú. Ako uviedla pre spoločnosť TIPOS, zatiaľ ešte netuší, ako s výhrou naloží, no šťastie plánuje pokúšať aj naďalej a v tipovaní je odhodlaná pokračovať.

„V spoločnosti TIPOS sme ako najväčší podporovatelia športu hrdí nielen na úspechy našich športovcov, ale tešíme sa aj z víťazstiev všetkých hráčov našich lotérií. Odovzdať miliónovú výhru s vedomím, že niekomu zmení život, je pre nás radosťou. Výherkyni srdečne gratulujem a prajem, aby si výhru užila v zdraví“, vyslovil generálny riaditeľ spoločnosti JUDr. Ing. Peter Deďo.