Doplnková hra KENO JOKER má ďalšieho výhercu jackpotu

Doplnková hra KENO JOKER má po pondelkovom žrebovaní ďalšieho, prvého tohtoročného výhercu jackpotu. Hráč so šťastnou kenovou stávkou získal garantovaných 6 600 eur. Predchádzajúci jackpot, ktorý padol v doplnkovej hre KENO JOKER, zaregistrovala spoločnosť TIPOS len pred pár dňami - 30. decembra 2022. Mal hodnotu 29 519,70 eura.

Kenový hráč, ktorý bol v pondelok 2. januára 2023 úspešný v doplnkovej hre KENO JOKER a vyhral 6 600 eur, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Rozhodol sa, že doplnkovú hru KENO JOKER si priplatí k jednotipovej stávke v hre KENO 10. Jeho kenový tip obsahoval 10 čísel a „zadotoval“ ho vkladom 0,30 eura. Zvolil si aj možnosť zahrať si hru KENO PLUS. Za celú stávku zaplatil 0,90 eura.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.

V stávke na KENO PLUS si hráč určuje, že jedno z jeho tipovaných čísel bude vyžrebované ako posledné v poradí žrebovaných výherných čísel (tzv. KENO PLUS číslo). Vklad do hry KENO PLUS sa rovná výške vkladu na jeden tip (minimálne v hodnote 0,30 eur) v hre KENO 10 na jedno žrebovanie.