V predposledný deň roka padol jackpot v doplnkovej hre KENO JOKER

V predposledný deň roka 2022 padol v doplnkovej hre KENO JOKER jackpot. Šťastný kenový hráč si bude môcť pripísať na svoj účet príjemných 29 519,70 eura.

Hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trnavskom kraji. Doplnkovú hru KENO JOKER si priplatil k štvortipovej stávke v hre KENO 10. Každý tip v hre KENO 10 obsahoval 10 čísel a každý zo štvorice tipov hráč zadotoval vkladom 0,60 eura. Zvolil si aj hru KENO PLUS číslo a celú stávku si ešte predplatil na 7 žrebovaní. Obsluhe terminálu zaplatil za takúto kenovú stávku 35,70 eura. Šťastie v podobe jackpotovej výhry 29 519,70 eura z doplnkovej hry KENO JOKER mal v treťom predplatenom žrebovaní, ktoré pripadlo na piatok 30. decembra 2022.

Tento rok padli do 30. decembra v doplnkovej hre KENO JOKER len dva jackpoty. Prvý padol v utorok 4. októbra. Jeho výška bola 94 630,35 eura a ide o doteraz najvyšší jackpot, aký bol dosiahnutý v histórii doplnkovej hry KENO JOKER od 9. septembra 2014, keď spoločnosť TIPOS začala túto číselnú lotériu prevádzkovať. Skvelú výhru získal hráč, ktorý uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Nitrianskom kraji.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje národná lotériová spoločnosť TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.

Doplnková hra KENO JOKER je číselná lotéria, ktorá sa prevádzkuje len spolu s číselnou lotériou KENO 10. Hra KENO JOKER je stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Možno ju hrať ako súčasť lotérie KENO 10 pomocou tiketov alebo náhodným tipom, ak si tipujúci účasť v hre KENO JOKER zvolí. Podmienkou je uzatvoriť minimálne jeden tip (hracie pole) v hre KENO 10.