Doplnková hra Eurojackpot JOKER má po piatkovom žrebovaní ďalšieho víťaza

V piatok 25. novembra zaznamenala spoločnosť TIPOS úspech ďalšieho hráča, ktorému sa podarilo v tomto roku vyhrať prvé poradie doplnkovej hry Eurojackpot JOKER. Aj tento, v poradí už 12. šťastlivec si bude môcť na svoj účet pripísať výhru 50 000 eur.

Úspešný hráč, ktorý uzatvoril eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji, si účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER priplatil k dvojtipovej stávke v lotérii Eurojackpot. Celú stávku si ešte predplatil na tri žrebovania a obsluhe terminálu za ňu zaplatil 15 eur.

Hráč mal na svojom potvrdení o uzatvorení eurojackpotovej stávky náhodne vygenerované jokerové šesťčíslie 0-4-8-3-0-1, a práve toto šesťčíslie bolo v piatok 25. novembra 2022 vyžrebované pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER ako výherné.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, kedy sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Podmienkou pre účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je uzatvoriť minimálne 1 stávku (1 hracie pole, resp. 1 tip) v lotérii Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí 1 euro na jedno žrebovanie.https://hry.etipos.sk/Eurojackpot.aspx