Ďalší z lotových hráčov mal šťastie v doplnkovej hre JOKER

V nedeľnom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER zaznamenala národná lotériová spoločnosť TIPOS ďalšiu výhru v prvom poradí. Jokerový jackpot sa stihol kumulovať krátko, len štyri dni. Nový výherca sa však môže tešiť z výhry vo výške 16 406,40 eura.

Úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Účasť v doplnkovej hre JOKER si priplatil k trojtipovej stávke v hre LOTO. Celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania, a tak obsluhe terminálu zaplatil 7 eur. Hráč s touto stávkou mal šťastie v druhom predplatenom žrebovaní, ktoré mu vyšlo na 12. marca. Práve v ten deň bolo pre doplnkovú hru JOKER vyžrebované výherné šesťčíslie 5-6-0-6-8-0.

Doteraz boli tento rok v doplnkovej hre JOKER zaznamenané štyri jackpotové výhry, resp. výhry v prvom poradí. Výhra 16 406,40 eura je z nich najnižšia. Naopak, najvyššia z nich mala hodnotu 271 202,45 eura. Tú šťastný hráč získal v žrebovaní 8. januára, a to so stávkou uzatvorenou prostredníctvom internetového účtu na eTIPOS.sk.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.