KENO 10

Žrebujeme o Na podanie zostáva

Ako hrať?

  1. Získajte tiket - Je skoro v každej trafike, na poštách, čerpacích staniciach a v mnohých ďalších obchodoch alebo hrajte KENO 10 online.
  2. Vyplňte tiket - Tiket obsahuje 5 hracích polí, každé po 80 čísel. V jednotlivých hracích poliach vyberte čísla (1 až 10), alebo vyskúšajte náhodný tip.
  3. Podajte tiket - Od obsluhy terminálu si prevezmite potvrdenie o stávke. Slúži ako doklad v prípade výhry.

KENO 10 môžete hrať aj online. Jednoducho a rýchlo. 

Ako vyplniť tiket

  1. Počet tipovaných čísel – v jednom hracom poli môžete vyplniť až 10 čísel. Pod hracími poľami vyznačte počet čísel ktoré ste vyplnili. Zaškrtnite čísla aj v ďalších hracích poliach, celkom môžete vyplniť až 5 hracích polí.
  2. Zvoľte výšku stávky – od 1x (0,50 €) do 20x (10,00 €)
  3. KENO PLUS – pokiaľ chcete hrať KENO PLUS, vyplňte políčko „Stávka na KENO PLUS“. Posledné vyžrebované číslo je KENO PLUS číslo. Pokiaľ sa zhoduje s niektorým z vašich čísel, vyhrávate. Cena stávky KENO PLUS sa rovná vašej zvolenej cene stávky do hry. Celkový vklad aj s KENO PLUS bude potom dvojnásobný.
  4. KENO JOKER – hrajte doplnkovú hru KENO JOKER iba za 0,30 € a zvýšte svoju šancu na výhru. Nemusíte tipovať žiadne čísla – o výhre rozhodne náhodné 6-číslie na vašom potvrdení o stávke. Pre účasť v hre zaškrtnite políčko Áno – pri hre KENO JOKER.
  5. Predplatné – svoj tiket môžete využiť na viac žrebovaní. Stávku uzatvoríte raz, ale šancu vyhrať máte hneď niekoľkokrát.
  6. Predajné miesta TIPOS – nájdite najbližšie predajné miesto TIPOS, kde si môžete vyplniť svoj tiket.