EUROMILIÓNY

Žrebujeme o Na podanie zostáva

Ako hrať?

  1. Získajte tiket - Je skoro v každej trafike, na poštách, čerpacích staniciach a v mnohých ďalších obchodoch alebo hrajte jednoducho online.
  2. Vyplňte tiket - Tiket obsahuje 6 hracích polí, s dvoma osudiami po 33 a 6 čísel. Vyberte 7 čísel v prvom a 1 číslo v druhom osudí, alebo vyskúšajte náhodný tip.
  3. Podajte tiketOd obsluhy terminálu si prevezmite potvrdenie o stávke. Slúži ako doklad v prípade výhry.

Tipujte EUROMIlIÓNY online odkiaľkoľvek.

Ako vyplniť tiket

  1. Hracie pole – každé hracie pole má prvé a druhé osudie. V prvom osudí zaškrtnite 7 vybraných čísel z 33. V druhom osudí zaškrtnite 1 číslo z 6. Chcete zvýšiť svoju šancu na výhru? Tipujte kombinácie čísel aj do ďalších hracích polí.
  2. EUROMILIÓNY JOKER – hrajte aj doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER za 0,50 € a zvýšte svoju šancu na výhru. Nemusíte tipovať žiadne čísla – o výhre rozhodne náhodné 6-číslie na vašom potvrdení o stávke. Pre účasť v hre zaškrtnite políčko Áno – pri hre EUROMILIÓNY JOKER.
  3. Predplatné – nechce sa vám každý týždeň hľadať miesto, kde si vsadiť? Svoju stávku si môžete predplatiť až na 12 žrebovaní dopredu.
  4. Systémová stávka – systémová stávka vytvorí z vašich čísel všetky kombinácie a mnohonásobne tak zvýši vašu šancu na výhru. Svoje čísla vyplníte iba do prvého hracieho poľa, ostatné hracie polia necháte prázdne. V prvom osudí vyplníte 7 až 12 čísel, v druhom osudí 1 až 6.
  5. Predajné miesta TIPOS – nájdite najbližšie predajné miesto TIPOS, kde si môžete vyplniť svoj tiket. Držíme vám palce.