Eurojackpot

Žrebujeme o Na podanie zostáva

Ako hrať?

  1. Získajte tiket - je skoro v každej trafike, na poštách, čerpacích staniciach a v mnohých ďalších obchodoch alebo hrajte online.
  2. Vyplňte tiket - tiket obsahuje 5 hracích polí, s dvoma osudiami po 50 a 12 čísel. Vyberte 5 čísel v prvom a 2 čísla v druhom osudí, alebo vyskúšajte náhodný tip.
  3. Podajte tiket - od obsluhy terminálu si prevezmite potvrdenie o stávke. Slúži ako doklad v prípade výhry.

Tu nájdete kompletné informácie aj s videom ako podať stávku na Eurojackpot.

Ako vyplniť tiket

  1. Hracie pole – každé hracie pole má prvé a druhé osudie. V prvom osudí zaškrtnite 5 vybraných čísel z 50. V druhom zaškrtnite 2 čísla z 12. Chcete zvýšiť svoju šancu na výhru? Tipujte kombinácie čísel aj do ďalších hracích polí.
  2. EUROJACKPOT JOKER – hrajte aj doplnkovú hru EUROJACKPOT JOKER za 1,00 € a vyhrajte viac. Nemusíte tipovať žiadne čísla – o výhre rozhodne náhodné 6-číslie na vašom potvrdení o stávke. Pre účasť v hre zaškrtnite políčko Áno – pri hre EUROJACKPOT JOKER.
  3. Predplatné – svoj tiket môžete využiť na viac žrebovaní. Stávku uzatvoríte raz, ale šancu vyhrať máte hneď niekoľkokrát.
  4. Systémová stávka – zvýšte svoju šancu na výhru až niekoľkonásobne. Zvoľte si výšku systému (počet vsadených čísel) a v prvom hracom poli zaškrtnite príslušný počet čísel.
  5. Predajné miesta TIPOS – nájdite najbližšie predajné miesto TIPOS, kde si môžete vyplniť svoj tiket.