Vyhrať za 5 sekúnd 10 000 eur? To sa nepodarí každý deň!

Len päť sekúnd od kúpy e-žrebu od spoločnosti TIPOS trvalo jednému z hráčov, aby vedel, že vyhral príjemných 10-tisíc eur. Šťastie sa naň ho usmialo cez obľúbený e-žreb PRASA V ŽITE. Hráč si žreb zakúpil cez svoje konto na internetovom portáli eTIPOS.sk, na ktorý sa zaregistroval len deň predtým! Za žreb zaplatil 1 euro a po „zotretí“ sa na ňom objavili vysmiate tváre troch prasiatok. Práve táto výherná kombinácia symbolov ho potešila najvyššou výhrou - 10 tisíckami.

PRASA V ŽITE patrí medzi najobľúbenejšie eŽreby. Národná lotériová spoločnosť TIPOS uviedla prvú emisiu „elektronických prasiatok“ na jeseň v roku 2021. Išlo o novinku v ponuke e-žrebov, keďže sú to prvé elektronické žreby, ktoré majú svoju predlohu v rovnomenných klasických papierových žreboch. V aktuálnej emisii e-žrebov PRASA V ŽITE sú až tri výhry v prvom poradí, každá v hodnote 10 000 eur.

Elektronická okamžitá lotéria PRASA V ŽITE je prístupná nielen cez počítače, ale aj prostredníctvom mobilných zariadení, smartfónov pripojených na internet. Elektronické žreby sú dizajnované tak, aby ich zotieranie bolo intuitívne. Hráč zotiera elektronický žreb pomocou počítačovej myši alebo prstom, ak má jeho mobilné zariadenie dotykovú obrazovku. Ak poznáte klasické žreby PRASA V ŽITE a chcete si vyskúšať ich elektronickú online verziu, môžete tak urobiť na stránke eTIPOS.sk. Je len na hráčoch, či si e-žreby PRASA V ŽITE kúpia, alebo ich vyskúšajú len pre zábavu, bez vkladu do hry.