Videli ste to? LOTO ponúka jackpot vo výške takmer 4,6 milióna eur! Na čo ešte čakať?!?

Videli ste to? Hra LOTO teraz ponúka v prvom ťahu jackpot vo výške takmer 4,6 milióna eur! Nenechajte si ujsť šancu na skvelú výhru v prvom ťahu hry LOTO a pokúste sa stať 67. hráčom, ktorý by mohol byť vďaka tejto populárnej hre ďalším slovenským milionárom.

Teraz oči hráčov priťahuje jackpot, ktorý patrí medzi TOP 5 najvyšších v hre LOTO. Je niekoľko spôsobov, ako sa pokúsiť o jeho získanie. Stávku v hre LOTO môžete uzatvoriť na predajných miestach spoločnosti TIPOS, cez mobilné aplikácie alebo prostredníctvom hráčskeho účtu na internetovom portáli www.etipos.sk, prípadne odoslaním príslušnej SMS z mobilného telefónu na číslo 3333.

Mimochodom, 26. februára 2020, teda pred 4 rokmi, zažil jeden z hráčov fantastickú vec. Vďaka stávke uzatvorenej cez SMS vyhral v prvom ťahu hry LOTO úžasný jackpot vo výške 5 982 493 eur. Je to doteraz tretia najvyššia výhra, akú získal hráč v hre LOTO. Vidíte, nezáleží na tom, pre aký spôsob uzatvorenia stávky sa rozhodnete. Šancu na skvelú výhru máte s každým!

Výherné čísla pre hru LOTO sa žrebujú každý týždeň dvakrát - v stredu a v nedeľu. LOTO si môžu zahrať dospelí hráči už s vkladom 1 euro. Je len na vás, či vložíte do hry viac a zvýšite si tak šancu na jednu z množstva výhier, ktoré ponúka prvý alebo druhý ťah. Aj hlavná výhra v druhom ťahu hry LOTO by určite potešila nejedného z hráčov. Má pevne stanovenú hodnotu pol milióna eur pre každé žrebovanie.

Dokonca s jednou stávkou sa dá uspieť v oboch ťahoch hry LOTO! Je to len vec náhody a šťastia. Aby toho nebolo málo, k hre LOTO si môžete zvoliť i doplnkovú hru JOKER, v ktorej je možné vyhrať tisíce eur. V tieto dni sa jokerový jackpot pohybuje smerom hore, k hranici 85 000 eur. Vklad do doplnkovej hry JOKER je 0,50 eura na jedno žrebovanie.

Číselná hra LOTO je určená pre osoby od 18. roku veku. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!