V utorok 13. decembra mal šťastie už 13. eurojackpotový hráč, ktorý získal v doplnkovej hre 50 000 eur

Na 13. december 2022 pravdepodobne nezabudne jeden eurojackpotový hráč, ktorý v ten deň získal výhru 50 000 eur v prvom poradí doplnkovej hry Eurojackpot JOKER. Ide už o 13. hráča, ktorý získal v tomto roku takúto výhru v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Na eurojackpotovom tikete označil, že sa chce zúčastniť na doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. K tomu svojimi číslami vyplnil tri hracie polia pre samotnú lotériu Eurojackpot a celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania. Obsluhe terminálu za takúto stávku zaplatil 14 eur.

Výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur, ktoré získal šťastlivec v prvom predplatenom období, mu prinieslo náhodne vygenerované šesťčíslie 0-7-0-5-6-3, ktoré mal na svojom potvrdení o uzavretí stávky. Práve to bolo v utorok 13. decembra 2022 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER. Šťastlivec okrem tejto príjemnej výhry získal v utorok aj jednu výhru v 10. poradí lotérie Eurojackpot vo výške 14,50 eura. Šťastie v hre skúsi so svojou stávkou ešte v piatok.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, kedy sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Podmienkou pre účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je uzatvoriť minimálne 1 stávku (1 hracie pole, resp. 1 tip) v lotérii Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí 1 euro na jedno žrebovanie. Výhra v 1. poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je pevne stanovená na 50 000 eur. Ak vznikne viac ako jedna výhra v prvom poradí, výška každej z týchto výhier je určená podielom čiastky 50 000 eur a počtom výhier.