V prvom marcovom žrebovaní v doplnkovej hre JOKER padol jackpot

Prvé marcové žrebovanie výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER rozšírilo rady jackpotových výhercov. V nedeľu získal úspešný hráč skvelú výhru 118 022,50 eura. Takýto jackpot sa v doplnkovej hre JOKER kumuloval takmer mesiac.

Šťastlivec, ktorý získal uvedený jackpot, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami dve hracie polia – stĺpce a k nim si zvolil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Za svoju stávku zaplatil obsluhe terminálu 2,50 eura.

Hráč mal na potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované jokerové šesťčíslie 2-8-3-0-8-4. Práve to bolo v nedeľu 3. marca 2024 vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné a šťastlivec vyhral 118 022,50 eura.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.