V prvom marcovom žrebovaní „malého lota“ padol jackpot

Novoročná séria pokorených jackpotov v hre LOTO 5 z 35 bola prerušená v posledný februárový týždeň, kedy v tejto obľúbenej lotérii nepadla ani jedna výhra v prvom poradí. Jackpot sa tak „zbieral“ až do prvého marcového žrebovania, ktoré pripadlo na stredu. Šťastný hráč, ktorý 3. marca svojou stávkou jackpot pokoril, si bude môcť na svoj účet pripísať príjemných 68 220,48 eura.

Výherca za svoj úspech vďačí stávke, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Žilinskom kraji. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil všetkých šesť hracích polí – stĺpcov svojimi číslami. Jeho vklad do hry bol 3 eurá. Zo šestice tipov na jeho stávke mu šťastie priniesol ten s číslami 1, 3, 9, 14 a 30.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.