V poslednom tohtoročnom žrebovaní doplnkovej hry EUROMILIÓNY JOKER vyhral hráč 20 000 eur

V poslednom tohtoročnom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, ktoré pripadlo na utorok 28. decembra, bola dosiahnutá výhra v prvom poradí vo výške 20 000 eur.

Výhercom 20 000 eur sa stal šťastlivec, ktorý uzatvoril stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trenčianskom kraji. Účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER si priplatil k dvojtipovej stávke v lotérii EUROMILIÓNY. Celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania a zaplatil za ňu 7 eur. So svojou stávkou si šťastlivec zahrá aj v prvom novoročnom žrebovaní hier EUROMILIÓNY a EUROMILIÓNY JOKER, ktoré bude v sobotu 1. januára 2022.

V roku 2021 bola v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER dosiahnutá výhra v prvom poradí trikrát. Po prvý raz to bolo 11. mája. Výherca vtedy získal 20-tisíc eur vďaka stávke, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Prešovskom kraji. Aj druhá stávka, vďaka ktorej 13. júla vyhral ďalší hráč 20 000 eur v euromiliónovom jokeri, bola uzatvorená na predajnom mieste TIPOSu v Prešovskom kraji. Ako je uvedené vyššie, tretíkrát, resp. naposledy v tomto roku sa podarilo zvíťaziť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER hráčovi so stávkou uzatvorenou v Trenčianskom kraji. Všetky tri tohtoročné žrebovania doplnkovej hry EUROMILIÓNY JOKER, v ktorých bola dosiahnutá výhra v prvom poradí vo výške 20 000 eur, pripadli na utorkové žrebovania Euromiliónov.

EUROMILIÓNY JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii EUROMILIÓNY. Cena za účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER je 0,50 eura na jedno stávkové obdobie - žrebovanie. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY, ako aj výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, sa žrebujú spravidla v utorok a v sobotu.