V poslednom novembrovom žrebovaní „malého lota“ padol jackpot, rozdelia si ho dvaja hráči

V poslednom novembrovom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35, ktoré pripadlo na stredu, padol ďalší jackpot. Tentoraz si ho rozdelia dvaja hráči. Každý z dvojice získal výhru v prvom poradí vo výške 20 772,86 eura.

Obaja hráči uzatvorili osemtipové stávky v „malom lote“, ku ktorým si zvolili aj účasť v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Každý z dvojice zaplatil za svoju stávku 4,50 eura.

Prvý hráč uzatvoril stávku prostredníctvom svojho hráčskeho účtu na internetovom portáli spoločnosti TIPOS – eTIPOS.sk. Tento hráč veril svojim číslam a šťastie mu priniesol tip, pre ktorý si vybral čísla 9, 16, 21, 29 a 35. Práve tieto čísla boli v stredu 30. novembra 2022 vyžrebované ako výherné pre hru LOTO 5 z 35.

Druhý šťastný hráč „malého lota“ sa rozhodol staviť si na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Tento hráč sa spoľahol na náhodný výber čísel a jeden z ôsmich tipov mu zabezpečil výhru 20 772,86 eura.

Donedávna bolo na papierovom i elektronickom tikete pre „malé loto“ len 6 hracích polí - stĺpcov. V hre LOTO 5 z 35 však možno od konca marca 2022 vyplniť na jednom „novom“ tikete až 8 stĺpcov – hracích polí. Rovnako možno požiadať obsluhu terminálu na predajných miestach spoločnosti TIPOS o náhodnú osemtipovú stávku v „malom lote“.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.