V poslednom augustovom žrebovaní TIPOS zaznamenal v „malom lote“ dve výhry v prvom poradí

V poslednom augustovom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 zaznamenala národná lotériová spoločnosť TIPOS dve výhry v prvom poradí. Každý z dvojice šťastných výhercov si tak bude môcť pripísať na svoj účet sumu 8 603,33 eura.

Prvý šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil svojimi číslami šesť hracích polí – stĺpcov. Jeho vklad do hry bol 3 eurá.

Druhý hráč uzatvoril svoju šťastnú stávku v „malom lote“ na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Tam požiadal obsluhu terminálu o štvortipovú stávku na náhodné čísla. Do hry tak vložil 2 eurá a vyhral 8 603,33 eura. Šťastie mu priniesol tip s číslami 13, 16, 17, 21 a 23. Práve tie boli v stredu 30. augusta vyžrebované ako výherné pre hru LOTO 5 z 35.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.