V pondelok zaznamenal TIPOS v lotérii EXTRA VÝPLATA ďalšieho výhercu v druhom poradí

V pondelok zaznamenala národná lotériová spoločnosť TIPOS v druhom výhernom poradí lotérie EXTRA VÝPLATA ďalšieho, už 12. výhercu. Šťastný hráč vyhral 24 000 eur, ktoré mu budú vyplácané v pravidelných „výplatách“ po dobu 12 mesiacov.

Hráč uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Tam požiadal obsluhu terminálu o dvojtipovú náhodnú stávku a do hry vložil 3 eurá.

V pondelok 8. júla boli pre lotériu EXTRA VÝPLATA vyžrebované z prvého osudia čísla 1, 2, 4, 6, 12 a 18. Išlo o rovnaké čísla, aké mal hráč na svojej stávke v jednom z dvojice náhodných tipov. Avšak vyžrebované powerballové číslo bolo 3, zatiaľ čo hráč mal na svojej stávke vygenerované číslo 2. Práve pre toto číslo prišiel o hlavnú výhru 480 000 eur.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške až 480 000 eur. V 2. poradí možno vyhrať až 24 000 eur. Výherné čísla pre lotériu EXTRA VÝPLATA sa žrebujú v pondelok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.

Číselné lotérie sú určené pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)