V piatok v Eurojackpote slávili úspech aj dvaja slovenskí hráči

V piatkovom žrebovaní medzinárodnej lotérie Eurojackpot slávili úspech aj dvaja slovenskí hráči. Jeden z nich vyhral v druhom poradí vyše 386-tisíc eur a druhý bol úspešný v treťom poradí – vyhral vyše 79-tisíc eur.

Slovenský hráč, ktorý vyhral v druhom poradí lotérie Eurojackpot, si bude môcť na svoje konto pripísať výhru 386 198 eur. Rovnakú veľkú výhru ako on získali v druhom poradí ďalší traja hráči – jeden z Fínska, jeden z Nórska a jeden zo Švédska.

Šťastlivec zo Slovenska uzatvoril eurojackpotovú stávku pravdepodobne z pohodlia domova. Stavil si totiž prostredníctvom internetového herného portálu spoločnosti TIPOS – eTIPOS.sk. Na elektronickom tikete vyplnil svojimi číslami 5 hracích polí a rozhodol sa aj pre účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Za takúto stávku zaplatil 11 eur.

Druhý šťastný Slovák získal v piatok v Eurojackpote výhru v treťom poradí vo výške 79 199,10 eura. Rovnako vysokú výhru získali aj šiesti hráči z Nemecka, traja z Nórska a jeden zo Španielska.

Našinec, ktorý získal v piatok v treťom poradí Eurojackpotu 79 199,10 eura, uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Aj tento šťastlivec veril svojim číslam a na tikete pre hru Eurojackpot vyplnil jedno hracie pole a stávku si ešte predplatil na dve žrebovania. Do hry tak vložil 4 eurá. Tento hráč mal úspech v druhom predplatenom žrebovaní, ktoré pripadlo na piatok 24. novembra 2023.

Tento rok sa už šiestim slovenským hráčom podarilo v lotérii Eurojackpot získať výhru v druhom poradí a desiati našinci boli úspešní v treťom výhernom poradí. K dnešnému dňu (k 25. novembru 2023) eviduje spoločnosť TIPOS od 9. októbra 2015 už 111 výhier, ktoré Slováci získali v prvom, druhom alebo treťom poradí lotérie Eurojackpot. Dohromady získali v prvých troch výherných poradiach vyše 98,5 mil. eur.