V piatok 11. 11. získal výhru 50 000 eur v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER už 11. hráč

Už jedenásty hráč získal v tomto roku výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Šťastie mal v piatkovom žrebovaní, ktoré pripadlo na 11. 11. 2022.

Príjemných 50 000 eur si bude môcť na svoj účet pripísať šťastlivec, ktorý uzatvoril eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Hráč si účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER priplatil k päťtipovej stávke v lotérii Eurojackpot a obsluhe terminálu zaplatil 11 eur.

Šťastie prinieslo hráčovi jokerové šesťčíslie 6-0-0-0-1-8, ktoré mal na svojej eurojackpotovej stávke, a práve toto šesťčíslie bolo v piatok 11. novembra 2022 vyžrebované pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER ako výherné.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, kedy sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Podmienkou pre účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je uzatvoriť minimálne 1 stávku (1 hracie pole, resp. 1 tip) v lotérii Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí 1 euro na jedno žrebovanie.