V nedeľu v „malom lote“ pokračovala séria výhier v prvom poradí

V nedeľu v „malom lote“ pokračovala séria výhier v prvom poradí. Tá sa začala 23. augusta, a odvtedy v každom žrebovaní hry LOTO 5 z 35 eviduje národná lotériová spoločnosť TIPOS jednu, resp. dve výhry v prvom poradí.

V prvom septembrovom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 získal jeden z hráčov výhru v prvom poradí vo výške 19 439,42 eura. Na svoj účet si ju bude môcť pripísať hráč, ktorý uzatvoril šťastnú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Tam vyplnil na tikete pre hru LOTO 5 z 35 svojimi číslami šesť hracích polí a označil aj možnosť zúčastniť sa na žrebovaní v doplnkovej hre JOKER. K tomu si ešte celú stávku predplatil na dve žrebovania. Obsluhe terminálu zaplatil za takúto stávku 7 eur.

Šťastlivec mal so svojou stávkou úspech hneď v prvom predplatenom žrebovaní, ktoré pripadlo na uplynulú nedeľu. Jeden z jeho tipov v „malom lote“ obsahoval čísla 2, 6, 13, 26 a 35. Práve tieto čísla boli 3. septembra vyžrebované ako výherné pre hru LOTO 5 z 35 a hráč vďaka nim získal príjemnú výhru v prvom poradí vo výške 19 439,42 eura.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.