V nedeľu padol v doplnkovej hre JOKER ďalší skvelý jackpot

V doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, padol v nedeľnom žrebovaní ďalší skvelý jackpot. Jeho výherca si bude môcť na svoj účet pripísať 133 759,15 eura.

Hráč, ktorý získal 5. februára lákavú jokerovú výhru, uzatvoril stávku cez mobilný telefón, prostredníctvom SMS správy. Účasť v doplnkovej hre JOKER si zvolil k jednotipovej stávke v hre LOTO. Generátor náhodných čísel, ktorý generuje jokerové šesťčíslia, pridelil k šťastlivcovej stávke šesťčíslie 4-3-9-7-9-6. Práve to bolo v nedeľu vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné. Hráč zaplatil za stávku cez SMS 1,50 eura.

Jokerový jackpot 133 759,15 eura z nedeľného žrebovania je v poradí druhý, ktorý padol v roku 2023. Po prvýkrát v tomto roku padol jackpot v doplnkovej hre JOKER 8. januára. Jeho výška bola 271 202,45 eura a získal ho hráč, ktorý uzatvoril stávku prostredníctvom svojho internetového účtu na portáli www.eTIPOS.sk.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.