V hre KENO 10 získal v nedeľu jeden z hráčov skvelých 250 000 eur

Fantastickým prekvapením pre jedného hráča muselo byť nedeľné žrebovanie výherných čísel pre hru KENO 10. Šťastlivec totiž získal skvelých 250 000 eur.

Hráč, ktorý si bude môcť pripísať na svoj účet štvrť milióna eur, uzatvoril stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Na tikete pre hru KENO 10 vyplnil svojimi desiatimi číslami jedno hracie pole. Tento jeden tip „zadotoval“ sumou 0,50 eura na jedno žrebovanie. Označil aj možnosť staviť si na posledné vyžrebované číslo – KENO PLUS číslo a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre KENO JOKER. Takúto celú stávku si ešte predplatil na tri žrebovania a obsluhe terminálu zaplatil 3,90 eura.

Hráč mal šťastie v prvom predplatenom žrebovaní, ktoré pripadlo na nedeľu 9. júna 2024. Jeho desať čísel bolo medzi dvadsiatkou vyžrebovaných výherných čísel pre hru KENO 10. Šťastlivec „trafil“ aj posledné vyžrebované číslo – KENO PLUS číslo, a práve to mu „vynieslo“ až 500 000 násobok základného vkladu. Hráč sa tak môže tešiť z výhry 250 000 eur.

Vysoké výhry v hre KENO 10 vzbudia vždy pozornosť, keďže 20 výherných čísel sa žrebuje z osudia, v ktorom je až 80 čísiel, a hráči si pritom môžu staviť na jedno až desať čísel. Zároveň ide o číselnú lotériu s nízkym minimálnym vkladom na jeden tip a jedno žrebovanie – len 0,30 eura. V závislosti od veľkosti vkladu (od 0,30 eura do maximálne 6 eur na jeden tip a jedno žrebovanie) môžu hráči vyhrať až státisíce eur. Konečnú výhru si môžu zvýšiť aj možnosťou staviť si na posledné vyžrebované číslo – KENO PLUS číslo. Výherné čísla pre hru KENO 10 sa žrebujú zvyčajne každý deň.

Číselné lotérie sú určené pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)