V hre KENO 10 vyhral jeden z hráčov 600 000 eur

Vysoké výhry v hre KENO 10 vzbudia vždy pozornosť, keďže výherné čísla sa žrebujú z osudia, v ktorom je až 80 čísiel. Hráči pritom môžu staviť na jedno až desať čísel. A práve tie stávky, v ktorých stavia na desať čísel, môžu získať vysoké výhry. Neuveriteľné šťastie v hre KENO 10 so stávkou na desať čísel mal v sobotu 20. marca jeden z hráčov. Vyhral až 600 000 eur.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Žilinskom kraji. Hráč sa rozhodol, že si so svojou stávkou zahrá až sedemkrát. Na tikete pre hru KENO 10 vyplnil dva stĺpce – polia, na každom označil desať čísel a ako vklad na jeden tip si zvolil sumu 1,20 eura. Hráč si zvolil aj hru KENO PLUS ČÍSLO, ktorá ho vyšla 2,40 eura na jedno žrebovanie. Za takúto predplatenú stávku zaplatil 33,60 eura. Fantastický úspech mal v piatom predplatenom žrebovaní, keď uhádol všetkých 10 vyžrebovaných čísel a uhádol i KENO PLUS ČÍSLO, teda číslo, ktoré bolo vyžrebované ako posledné v poradí.

Výherca fantastickej kenovej výhry si ešte pripíše na svoj účet „pár drobných“, ktoré získala jeho šťastná stávka počas ďalších predplatených žrebovaní. Dohromady vyhral v siedmich žrebovaniach 600 004,80 eura.