V hre KENO 10 vyhral jeden z hráčov 60 000 eur

Vysoké výhry v hre KENO 10 vzbudia vždy pozornosť, keďže výherné čísla sa žrebujú z osudia, v ktorom je až 80 čísiel. Hráči pritom môžu staviť na jedno až desať čísel. A práve tie stávky, v ktorých stavia na desať čísel, môžu získať vysoké výhry. Neuveriteľné šťastie v hre KENO 10 so stávkou na desať čísel mal v piatok 8. júla jeden z hráčov, ktorý si bol tento týždeň vyzdvihnúť svoju skvelú výhru – až 60 000 eur.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trnavskom kraji. Hráč sa rozhodol, že si so svojou stávkou zahrá dvakrát. Na tikete pre hru KENO 10 vyplnil tri stĺpce – polia, na každom označil desať čísel a ako vklad na jeden tip si zvolil sumu 0,30 eura. Hráč si zvolil aj hru KENO PLUS ČÍSLO, ktorá ho vyšla 0,90 eura na jedno žrebovanie. Za takúto predplatenú stávku zaplatil 3,60 eura. Úspech v podobe šesťdesiattisícovej výhry mal v prvom predplatenom žrebovaní, keď v jednom svojom tipe uhádol všetkých 10 vyžrebovaných čísel.

Výherca skvelej kenovej výhry si ešte pripísal na svoj účet „pár drobných“, ktoré získala jeho šťastná stávka v ďalšom predplatenom žrebovaní. Dohromady tak v hre KENO 10 vyhral 60 001,20 eura.