V hre EXTRA VÝPLATA boli extra úspešní až traja hráči

Po pondelkovom žrebovaní lotérie EXTRA VÝPLATA sa mohla trojica hráčov tešiť zo skvelých výhier. Každému sa totiž podarilo vyhrať v prvom poradí 320 000 eur, ktoré im budú vyplácané v pravidelných sumách po dobu 10 rokov.

Prvý hráč z úspešnej trojice uzatvoril stávku v lotérii EXTRA VÝPLATA na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o osemtipovú stávku na náhodné čísla, a tak vložil do hry 12 eur. Jeden z jeho ôsmich tipov obsahoval čísla 3, 5, 16, 17, 25, 26 a powerballové číslo 1. Práve tie boli v pondelok 27. mája vyžrebované ako výherné pre lotériu EXTRA VÝPLATA a šťastlivec vďaka nim vyhral v prvom poradí príjemných 320 000 eur. Okrem toho získal s jedným ďalším náhodným tipom na svojej stávke aj jednu výhru v 6. poradí vo výške 11,20 eura.

Druhý hráč, ktorý si prilepší jednu dekádu každý mesiac o extra výplatu, sa spoľahol na vlastné čísla. Nimi vyplnil tiket pre lotériu EXTRA VÝPLATA na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Rozhodol sa vyplniť štyri hracie polia a následne zaplatil za svoju štvortipovú stávku 6 eur.

Posledný z trojice šťastných výhercov, ktorý získal v pondelok v hre EXTRA VÝPLATA skvelých 320 000 eur, uspel so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Tam požiadal obsluhu terminálu o dvojtipovú stávku na náhodné čísla. Za takúto stávku v lotérii EXTRA VÝPLATA zaplatil obsluhe terminálu 3 eurá.

Nová lotéria EXTRA VÝPLATA, ktorú spoločnosť TIPOS spustila 19. marca a jej prvé žrebovanie bolo 25. marca 2024, stihla v doterajších desiatich žrebovaniach potešiť výhrami v prvom poradí ôsmich hráčov. V druhom poradí boli doteraz úspešní tiež ôsmi hráči.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške až 480 000 eur. V 2. poradí možno vyhrať až 24 000 eur. Výherné čísla pre lotériu EXTRA VÝPLATA sa žrebujú v pondelok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.