V doplnkovej hre KENO JOKER získal v stredu jeden z hráčov 6 600 eur

V doplnkovej hre KENO JOKER získal v stredu jeden z jej hráčov výhru v prvom poradí vo výške 6 600 eur.

Kenový hráč, ktorý bol v stredu 10. mája 2023 úspešný v doplnkovej hre KENO JOKER a vyhral 6 600 eur, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Rozhodol sa, že doplnkovú hru KENO JOKER si priplatí k dvojtipovej stávke v hre KENO 10. Každý z jeho dvoch kenových tipov obsahoval 10 náhodných čísel a každý „zadotoval“ vkladom 0,30 eura. Zvolil si aj možnosť zahrať si hru KENO PLUS. Za celú stávku zaplatil 1,50 eura.

Okrem šesťčíslia vyžrebovaného v stredu pre doplnkovú hru KENO JOKER hráč so svojou stávkou uhádol v jednom tipe pre KENO 10 štyri a v druhom 5 čísel. Zároveň v každom tipe uhádol aj KENO PLUS číslo, a tak vyhral aj pár drobných v samotnej hre KENO 10. Dohromady si bude môcť pripísať na svoj účet 6 603,30 eura.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.

V stávke na KENO PLUS si hráč určuje, že jedno z jeho tipovaných čísel bude vyžrebované ako posledné v poradí žrebovaných výherných čísel (tzv. KENO PLUS číslo). Vklad do hry KENO PLUS sa rovná výške vkladu na jeden tip (minimálne v hodnote 0,30 eur) v hre KENO 10 na jedno žrebovanie.