V doplnkovej hre KENO JOKER padol v utorok nový rekordný jackpot, vyše 94-tisíc eur

V utorkovom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru KENO JOKER padol nový rekordný jackpot. Víťazný kenový hráč si bude môcť na svoj účet pripísať výhru 94 630,35 eura. Uvedená výhra je najvyšším jackpotom, aký bol doteraz dosiahnutý v doplnkovej hre KENO JOKER od 9. septembra 2014, keď spoločnosť TIPOS začala túto číselnú lotériu prevádzkovať.

Hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Nitrianskom kraji. Na tikete pre hru KENO 10 vyplnil svojimi číslami tri hracie polia pre samotnú hru KENO 10. Každý z trojice tipov zadotoval vkladom 0,60 eura. Zvolil si aj hru KENO PLUS číslo a priplatil si aj účasť v doplnkovej hre KENO JOKER. Celú takúto stávku si ešte predplatil na tri žrebovania a zaplatil za ňu 11,70 eura. Šťastlivec mal úspech v druhom predplatenom kenovom žrebovaní. Okrem skvelej jackpotovej výhry 94 630,35 eura z doplnkovej hry KENO JOKER vyhral aj 2,40 eura v samotnej hre KENO 10.

Rekordný jackpot 94 630,35 eura sa v doplnkovej hre KENO JOKER kumuloval 287 žrebovaní, dní. Predchádzajúci rekord v doplnkovej hre KENO JOKER mal hodnotu 92 970,45 eura. Takýto jackpot padol 3. júla 2019 a kumuloval sa 306 žrebovaní.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje národná lotériová spoločnosť TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.

Doplnková hra KENO JOKER je číselná lotéria, ktorá sa prevádzkuje len spolu s číselnou lotériou KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Možno ju hrať ako súčasť lotérie KENO 10 pomocou tiketov alebo náhodným tipom, ak si tipujúci účasť v hre KENO JOKER zvolí. Podmienkou je uzatvoriť minimálne jeden tip (hracie pole) v hre KENO 10.