V doplnkovej hre KENO JOKER padol v sobotu skvelý jackpot

V lotérii KENO JOKER, ktorá je doplnkovou hrou k lotérii KENO 10, padol v sobotnom žrebovaní skvelý jackpot. Výherca si bude môcť na svoj účet pripísať 89 363 eur.

Šťastný hráč obľúbenej kenovej hry uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trenčianskom kraji. Doplnkovú hru KENO JOKER, za ktorú zaplatil 0,30 eura, si zvolil k trojtipovej stávke pre hru KENO 10. Na tikete pre hru KENO 10 vyplnil tri hracie polia, každé ôsmimi číslami. Každý tip dotoval sumou 0,60 eura. Zvolil si aj možnosť stávky na KENO PLUS číslo za 1,80 eura. Za celú takúto stávku zaplatil 3,90 eura.

Jackpot v doplnkovej hre KENO JOKER odolával od 31. mája 2020, kedy v nedeľnom žrebovaní vyhral jeden z keno hráčov jackpot vo výške 36 630,70 eura.

Doplnková hra KENO JOKER sa žrebuje od 9. septembra 2014. Odvtedy spoločnosť TIPOS zaznamenala 21 jackpotových výhier v lotérii KENO JOKER. Jackpot, ktorý padol v sobotu 6. marca 2021 je doteraz druhým najvyšším. Historicky najvyšší KENO JOKER jackpot bol dosiahnutý 3. júla 2019 a mal hodnotu 92 970,45 eura.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.