V doplnkovej hre KENO JOKER padol v piatok jackpot vo výške 14 423,20 eura

V doplnkovej hre KENO JOKER padol v piatkovom žrebovaní jackpot vo výške 14 423,20 eura. Získal ho hráč, ktorý uzatvoril svoju šťastnú stávku deň pred Vianocami.

Kenový hráč, ktorý bol v piatok 29. decembra 2023 úspešný v doplnkovej hre KENO JOKER a vyhral 14 423,20 eura, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Rozhodol sa, že si doplnkovú hru KENO JOKER priplatí k jednotipovej stávke v hre KENO 10. Jeho kenový tip obsahoval 10 čísel a „zadotoval“ ho vkladom 0,30 eura. Zvolil si aj možnosť zahrať si hru KENO PLUS. Celú stávku si ešte predplatil na 7 žrebovaní, a tak jej výsledná cena bola 6,30 eura. Šťastlivec slávil úspech v podobe kenového jackpotu 14 423,20 eura v piatom predplatenom žrebovaní.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.

V stávke na KENO PLUS si hráč určuje, že jedno z jeho tipovaných čísel bude vyžrebované ako posledné v poradí žrebovaných výherných čísel (tzv. KENO PLUS číslo). Vklad do hry KENO PLUS sa rovná výške vkladu na jeden tip (minimálne v hodnote 0,30 eur) v hre KENO 10 na jedno žrebovanie.