V doplnkovej hre KENO JOKER padol ďalší jackpot

V piatkovom žrebovaní (5. novembra 2021) výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru KENO JOKER padol jackpot 9 966,05 eura. Ide o ôsmu výhru v prvom poradí, resp. jackpotovú výhru, ktorú národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala v tomto roku v doplnkovej hre KENO JOKER.

Hráč uzatvoril svoju šťastnú kenovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Doplnkovú hru KENO JOKER si priplatil k dvojtipovej stávke v hre KENO 10. Každý tip v hodnote 0,30 eura tvorilo 10 vlastných čísel. Hráč si zvolil aj možnosť tipovať KENO PLUS číslo. Za takúto stávku zaplatil 1,50 eura.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.