V doplnkovej hre KENO JOKER padol ďalší jackpot

V doplnkovej hre KENO JOKER padol vo štvrtkovom žrebovaní výherného šesťčíslia ďalší jackpot. Tentoraz vyhral jeden z kenových hráčov príjemných 19 957,90 eura.

Úspešný hráč uzatvoril svoju kenovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Zaplatil za ňu 1,50 eura. Doplnkovú hru KENO JOKER si priplatil k jednotipovej stávke na 10 vlastných čísel v hre KENO 10. Hráč skúsil aj šťastie so stávkou na KENO PLUS číslo. Radosť v podobe výhry mal však len z doplnkovej hry KENO JOKER.

Jackpot v doplnkovej hre KENO JOKER padol tento rok po tretí raz. Z tejto trojice jackpotov je najvyšší ten, ktorý padol 6. marca a mal hodnotu 89 363 eura. Vyhral ho hráč so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trenčianskom kraji.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.