V doplnkovej hre JOKER vyhral jackpot hráč „malého lota“

V doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, padol v nedeľnom žrebovaní ďalší skvelý jackpot - 159 953,15 eura. Túto jackpotovú výhru získal po prvýkrát v tomto roku hráč „malého lota“.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Prešovskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o osemtipovú stávku na náhodné čísla v hre LOTO 5 z 35, ku ktorej si priplatil účasť v doplnkovej hre JOKER. Hráč zaplatil za takúto stávku 4,50 eura.

Hráč mal na potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované jokerové šesťčíslie 0-0-0-1-1-9. Práve to bolo v nedeľu 18. júna 2023 vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné a šťastlivec vyhral 159 953,15 eura.

Tento rok získali výhru v prvom poradí, resp. jackpot z doplnkovej hry JOKER už desiati hráči – deviati si doplnkovú hru priplatili k hre LOTO a jeden k hre LOTO 5 z 35. Suma 159 953,15 eura z nedeľného žrebovania je treťou najvyššou tohtoročnou jokerovou výhrou.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.