V doplnkovej hre JOKER padol v stredu vyše 200-tisícový jackpot

V stredajšom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, padol skvelý jackpot. Šťastný hráč si bude môcť na svoj účet pripísať výhru 201 287,85 eura.

Úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami jedno hracie pole – stĺpec a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Zároveň na tikete vyznačil, že si chce so svojou stávkou zahrať v dvoch žrebovaniach hry LOTO. Za takúto stávku zaplatil obsluhe terminálu 3 eurá. Šťastie v podobe jackpotovej výhry v hodnote 201 287,85 eura z doplnkovej hry JOKER mal hráč v druhom predplatenom žrebovaní, ktoré pripadlo na stredu 10. augusta.

Jackpot v doplnkovej hre JOKER padol v roku 2022 doteraz 9-krát. Výhra 201 287,85 eura je zatiaľ druhým najvyšším tohtoročným jokerovým jackpotom. Na prvom mieste je jackpot vo výške 250 920,70 eura, ktorý padol v doplnkovej hre JOKER 30. marca.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.