V doplnkovej hre JOKER padol v stredu skvelý jackpot - takmer 305-tisíc eur

V stredajšom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER padol jackpot. Šťastný hráč vyhral skvelých 304 914,55 eura. Takýto jackpot sa v doplnkovej hre JOKER kumuloval od konca minuloročného novembra.

Výherca jokerového jackpotu uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Účasť v doplnkovej hre JOKER si zvolil na tikete pre hru LOTO. V samotnej hre LOTO vyplnil svojimi číslami jedno hracie pole – stĺpec a obsluhe terminálu za takúto stávku zaplatil 1,50 eura. Náhodne vygenerované šesťčíslie 5-5-9-1-4-2, ktoré mal šťastlivec na svojom potvrdení o uzatvorení stávky, bolo zhodné so šesťčíslím vyžrebovaným v stredu 31. januára 2024 pre doplnkovú hru JOKER, a tak si hráč bude môcť pripísať na svoj účet skvelý jackpot vo výške 304 914,55 eura.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.