V doplnkovej hre JOKER padol v nedeľu jackpot 42 666,40 eura

V prvom aprílovom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER, ktoré pripadlo na nedeľu, padol ďalší jackpot. Šťastný hráč si bude môcť na svoj účet pripísať výhru 42 666,40 eura. Jackpot, resp. výhru v prvom poradí z doplnkovej hry JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, získali tento rok doteraz siedmi lotoví hráči.

Úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami jedno hracie pole – stĺpec a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Zároveň na tikete vyznačil, že si chce so svojou stávkou zahrať v dvoch žrebovaniach. Za takúto stávku zaplatil obsluhe terminálu 3 eurá. Šťastie v podobe jackpotovej výhry z doplnkovej hry JOKER v hodnote 42 666,40 eura mal hráč v prvom predplatenom žrebovaní, ktoré pripadlo na nedeľu 2. apríla.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.