V doplnkovej hre JOKER padol skvelý jackpot

Doplnková hra JOKER má po nedeľnom žrebovaní nového víťaza. Skvelý jokerový jackpot vo výške 189 302,65 eura získal hráč "malého lota", ktorý uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji.

Šťastlivec si účasť v doplnkovej hre JOKER zvolil pri vyplňovaní tiketu pre hru LOTO 5 z 35. Pre samotné „malé loto“ vyplnil svojimi číslami dve hracie polia – stĺpce. Za svoju stávku zaplatil 1,50 eura. Jokerový jackpot 189 302,65 eura získal vďaka náhodne vygenerovanému šesťčísliu 7-1-6-9-1-0. Práve to bolo v nedeľu 13. februára 2022 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru JOKER.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.